Orgasma trūkums sievietēm (anorgasmija)

 

VESELĪBA. MIERS, LABKLĀJĪBA

Orgasma trūkums (anorgasmija) - visbiežākais seksuālais traucējums sievietēm. Tā ir nespēja izjust orgasmu intimitātes laikā. Tā sastopama līdz 25% sieviešu. Anorgasmija mēdz būt pilnīga, kad sieviete  nekad, nekādos apstākļos nav piedzīvojusi orgasmu, un daļēja, kad sieviete nav orgasma pieredzes ar konkrētu partneri vai dzimumakta laikā, taču ir orgasms masturbācijas vai miega laikā.

Dr Požarskis izstrādājis unikālu anorgasmijas interaktīvu ārstēšanās metodi on-line režīmā. Jūs varat saņemt piecu nedēļu pašpalīdzības programmu tikai par 24 EURO, ar detalizētām rīcību instrukcijām katrai nedēļai. Šī summa ietver arī iespēju 5 nedēļas sarakstīties ar ārstu pa e-pastu un uzdot visus savus jautājumus. Ārsts atbildēs uz jūsu vēstulēm divu darba dienu laikā.

Jūs arī saņemsiet iespēju lejupielādēt audio failu ar relaksējošu tehniku aprakstu, kuru izmantošana, ir anorgasmijas ārstēšanas priekšnoteikums. Turklāt, jums būs iespēja iegādāties papildus priekšmetus,  kas palīdzēs atbrīvoties no anorgasmijas un padarīs jūsu seksuālo dzīvi patīkamāku un daudzveidīgāku.
Programma ir ieteicama sievietēm vecumā līdz 40, kuriem ir grūtības sasniegt orgasmu.
Programma nav ieteicama sievietēm, kurām ir menopauze, kuras cieš no tadām slimībām,kā diabēts, smaga hipertensija, kam ir izņemtas olnīcas, kuras pārcietušas insultu, infarktu vai  cieš no citas nopietnas slimības. Šādos gadījumos,ir nepiecišama personīga seksologa konsultācija.
Ja jūs nolēmāt iegādāties programmu, nospiediet pogu "Buy Now". Pēc apmaksāšanas Jums jāatgriežās iepriekšējā lapā, kur apakšējā pusē paradīsies faili lejuplādēsanai.