Aizkavēta ejakulācija

 

VESELĪBA. MIERS, LABKLĀJĪBA

Aizkavēta ejakulācija vīriešiem - ir nespēja sasniegt orgasmu ar pietiekamu seksuālu stimulāciju. Tādos gadījumos, parasti cilvēks var sasniegt orgasmu masturbācijas laikā, bet tas nenotiek dzimumakta laikā.
Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, ar šo problēmu sastopas līdz 33% vīriešu.
Iemesli:

  •  daži medikamenti (piemēram, antidepresanti);
  •  iegurņa orgānu operācijas (piemēram, prostatas vēzis), smags, ilgtermiņa cukura diabēts, Parkinsona slimība;
  •  psiholoģiskie iemesli - visbiežāk.

Dakteris Požarskis ir izstrādājis aizkavētas ejakulācijas unikālu interaktīvo ārstēšanās metodi distancētā režīmā (on-line).
Jūs varat saņemt piecu nedēļu pašpalīdzības programmu tikai par 24 EIRO, kopā ar detalizētām instrukcijām par rīcībām katrai nedēļai. Šī summa ietver arī iespēju 5 nedēļas sarakstīties ar ārstu izmantojot e-pastu un uzdot visus savus jautājumus. Ārsts atbildēs uz jūsu vēstulēm divu darba dienu laikā. Jūs arī saņemsiet iespēju lejupielādēt audio failu ar relaksējošu tehniku aprakstiem, kuru izmantošana ir priekšnoteikums aizkavētas ejakulācijas ārstēšanai.
Programma ir ieteicama vīriešiem līdz 40 gadiem, kuriem ir grūtības  sasniegt orgasmu dzimumakta laikā.
Programma nav ieteicama vīriešiem pēc 40 gadiem, vīriešiem, kam ir prostatīts, diabēts, kam bijusi iegurņa orgānu operācija, vai kuri pastāvīgi lieto zāles, paredzētas citas hroniskas saslimšanas ārstēšanai. Tādos gadījumos ir nepieciešama seksologa personīga  konsultācija.
Ja jūs nolēmāt iegādāties programmu, nospiediet "Buy Now". Pēc apmaksāšanas Jums ir jāatgriežās iepriekšējā lapā, kur apaksējā pusē paradīsies faili lejuplādēšanai.