Ārstēšana online

 

VESELĪBA. MIERS, LABKLĀJĪBA

   Daudzas seksuālās disfunkcijas tiek izraisītas psiholoģisku iemeslu dēļ, tāpēc tās tiek ārstētas ar psihoterapiju. Seksuālo traucējumu un bezmiega gadījumā visbiežāk izmanto vienu no psihoterapijas veidiem – kognitīvi-biheviorālu (uzvedības) terapiju (CBT). Šīs terapijas laikā, pacientam veidojas jauna uzvedības pieredze, tiek likvidēti vecie ieradumi, kas izraisīja  simptomu parādīšanās, samazinās nemiers un uzlabojas dzīves kvalitāte. Terapijas laikā pacientam tiek sniegti norādījumi, kas viņam ir jāizpilda.
Mūsdienās, pastāv iespēja veikt psihoterapeitiskās konsultācijas tiešsaistē, režīmā on-line. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka CBT tālsaites(caur internetu) režīmā, ir tik pat efektīva, kā personīgas tikšanās ar terapeitu.


   Dr. Požarskis izstrādājis unikālu pašpalīdzības metodi seksuālo traucējumu un bezmiega ārstēšanai on-line režīmā, kas palīdzēja simtiem pacientu atbrīvoties no problēmām. Tikai par 24 euro jūs varat saņemt piecu nedēļu pašpalīdzības programmu, ar detalizētām rīcību instrukcijām katrai nedēļai. Šī summa ietver arī iespēju 5 nedēļas sarakstīties ar ārstu pa e-pastu un uzdot visus savus jautājumus. Ārsts atbildēs uz jūsu vēstulēm divu darba dienu laikā.


   Ja vēlaties iegādāties seksuālo traucējumu vai bezmiega ārstēšanas programmu, uz paneļa labajā pusē noklikšķiniet uz Jūs uztraucošas problēmas nosaukuma.

(%Feedback-form%)