Priekšlaicīga ejakulācija

 

VESELĪBA. MIERS, LABKLĀJĪBA

Priekšlaicīga ejakulācija (PE) ir pastāvīga vai bieži atkārtojoša ejakulācija 1 minūtes laikā vai mazāk pēc dzimumlocekļa ievadīšanas makstī, apvienojama ar vīrieša nespēju atlikt ejakulāciju. Dažiem vīriešiem, ejakulācija notiek pirms dzimumlocekļa ievadīšanas makstī. Šī slimība izraisa stresu abiem partneriem, un attiecību problēmas.
Dažiem vīriešiem, dzimumakta ilgums ir daudz vairāk nekā minūte, bet viņu partnere šajā laikā vienalga nesasniedz orgasmu. Šī situācija arī prasa palīdzību un ārstēšanu.

Vidējais dzimumakta ilgums veseliem vīriešiem - 6 minūtes. Un, piemēram, Turcijā - 3.7 minūtes, bet Anglijā -7,6 minūtes. Parasti  ar atbilstošu stimulēšanu un labu sagatavošanu sievietēm pietiek ar šo laiku, lai sasniegtu orgasmu.
Priekšlaicīga ejakulācija notiek aptuveni 30% vīriešu. Priekšlaicīgas ejakulācijas iemesli:
- Ir arvien vairāk pierādījumu, ka šī ir ģenētiskā slimība;
- vairogdziedzera slimības;
- vīriešu psiholoģiskās īpatnības, pārmērīga trauksme, aizdomīgums;
- problēmas attiecībās starp partneriem;
- prostatīts.

Ejakulācija ir reflekss, kas padodas apziņas kontrolei. Jūs varat uzzināt, kā paildzināt dzimumaktu un atlikt ejakulāciju!

Ja esat jaunāks par 50 gadiem un jums nav hronisks prostatīts, nospiediet "Buy Now" un tikai par 24 EIRO iegādājieties ārsta Požarska  izstrādātu unikālu piecu nedēļu pašpalīdzības programmu, ar detalizētajām instrukcijām par katras nedēļas pasākumiem. Šī summa ietver arī iespēju 5 nedēļas sarakstīties ar ārstu pa e-pastu un uzdot visus savus jautājumus. Ārsts atbildēs uz jūsu vēstulēm divu darba dienu laikā. Jūs arī saņemsiet iespēju lejupielādēt audio failu ar relaksējošu tehniku izmantošanas aprakstu, kas ir priekšnoteikums priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai . Turklāt, jums būs iespēja iegādāties papildus līdzekļus, kas palīdzēs atbrīvoties no priekšlaicīgas ejakulācijas. Pēc apmaksāšanas Jums ir jāatgriežās iepriekšējā lapā, kur apakšējā pusē paradīsies faili lejuplādēšanai.Ja jūms ir vairāk nekā 50 gadi, vai jūs slimojāt ar prostatītu, vairogdziedzera slimību ar izmainīto hormonu līmeņi, jums ir nepieciešama personīga konsultācija pie seksopatologa. Pierakstīties pa tālruni 26517062.